Leidingsploegen

Groepsleiding 27ste

groepsleiding27@scoutsedegem.be
 

Schrandere Condor 

Andries Tjalma

10/07/1999

andries.tjalma@scoutsedegem.be

Communicatieverantwoordelijke 27ste + verkenners       

Comités: Matkotter + Groepsweekend


 

Opgewekte Mees 

Klaas Wauters

29/03/2000

klaas.wauters@scoutsedegem.be

Verantwoordelijke Groepsadministratie 27ste                 

Comités: Kuiscomité + Leidingsleefweek


 

Levendige Mpango

Nora De Lanhge

15/11/2000

nora.delanghe@scoutsedegem.be       

Financiëel verantwoordelijke 27ste + verkenners           

Comités: Eetavond + Website          


 


Welpen

welpen@scoutsedegem.be


 

Balou AKA Geliefde Adelaar 

Ward Buytaert

28/02/2001

ward.buytaert@scoutsedegem.be

Communicatieverantwoordelijke Welpen    

Comités: Matkotter


 

Mowgli AKA Charmante Villakoira

Arthur Dekeyser

06/07/2001

arthur.dekeyser@scoutsedegem.be

Financiëel verantwoordelijke Welpen       

Comités: Verkoop


 

Sona AKA Schelmse Surikato

Bob Verdurme

16/07/2002

bob.verdurme@scoutsedegem.be             

Comités: Groepsweekend


 

Chua AKA Felle Tautinus 

Seppe Berghmans

24/04/2001

seppe.berghmans@scoutsedegem.be

Comités: Eetavond +Leidingsleefweek      


 

Billy AKA Galante Fenicottero 

Alex Van Broekhoven

21/08/2002

alex.vanbroekhoven@scoutsedegem.be     

Comités: Leidingsleefweek + Sociale media


 

Ikki AKA Dartele Labrador 

Saar Eggermont

09/01/2002

saar.eggermont@scoutsedegem.be          

Comités: Kuiscomité


 

Rewa AKA Beminnelijke Rayador 

Jana Baan

26/03/2002

jana.baan@scoutsedegem.be                  

Comités: Verkoop


Jongverkenners

jonverkenners@scoutsedegem.be


 

Amicale Haima 

Ante De Blanger

03/06/2002

ante.deblanger@scoutsedegem.be

Communicatieverantwoordelijke jongverkenners           

Comités: Verkoop + Sociale Media


 

Schrandere Jariboe 

Lander Verlackt

24/04/2000

lander.verlackt@scoutsedegem.be

Financiëel verantwoordelijke jongverkenners                  

Comités: Het spoor + Leidingsleefweek


 

Opgewekte Mees 

Klaas Wauters

29/03/2000

klaas.wauters@scoutsedegem.be

Verantwoordelijke Groepsadministratie 27ste                

Comités: Kuiscomité + Leidingsleefweek


 

Guitige Agame

Mathis Vanden Eynde

07/08/2000

mathis.vanden.eynde@scoutsedegem.be

Comités: Kuiscomité + Groepsweekend


 

Minzame Perro 

Stijn Brinckman

24/01/2001

stijn.brinckman@scoutsedegem.be        

Comités: Groepsweekend


 

Sereen Jachtluipaard

Lukas De Vriendt

22/02/1999

lukas.devriendt@scoutsedegem.be       

Comités: Matkotter


 

Onstuimige Kwikstaart 

Charlotte Symons

20/02/2002

charlotte.symons@scoutsedegem.be     

Comités: Verkoop


Verkenners

verkenners@scoutsedegem.be


 

Schrandere Condor 

Andries Tjalma

10/07/1999

andries.tjalma@scoutsedegem.be

Communicatieverantwoordelijke 27ste + verkenners      

Comités: Matkotter + Groepsweekend


 

Levendige Mpango 

Nora De Lanhge

15/11/2000

nora.delanghe@scoutsedegem.be       

Financiëel verantwoordelijke 27ste + verkenners            

Comités: Eetavond + Website          


 

Scherpzinnige Lori 

Quinten Segers

22/09/1999

quinten.segers@scoutsedegem.be        

Comités: Matkotter


 

Ondeugende Winterkoning 

Sam Van Broekhoven

08/12/1999

sam.vanbroekhoven@scoutsedegem.be

Comités: Matkotter


 

Goedaardige Spitsvogel 

Lotte Verdurme

16/09/2000

lotte.verdurme@scoutsedegem.be        

Comités: Eetavond


Jins

jins@scoutsedegem.be


 

Bruisende Sagittarius

Emma Van Deun

02/02/1998

emma.vandeun@scoutsedegem.be

Communicatieverantwoordelijke jins    

Comités: Eetavond


 

Geliefde Arasari 

Lara Vereycken

16/09/1999

lara.vereycken@scoutsedegem.be      

Financiëel verantwoordelijke jins

Comités: Eetavond


 

Innemende Lori 

Noémie Eggermont

16/03/1998

noemie.eggermont@scoutsedegem.be  

Comités: Eetavond


 

Guitige Kwikstaart 

Olivier Thaler

05/10/1998

olivier.thaler@scoutsedegem.be           

Comités: Website